Kosmeetiku teenused

Guinot näohooldused

Hydradermie (60 min)

Hydradermie hooldus puhastab nahka tänu mahedale ioniseerimisele sügavamalt kui naha pindmine kiht, töödeldes igat poori näol ja kaelal. Lisaks saab nahk põhjalikult niisutatud ning rikastatud aktiivainetega, mis aitavad nahal uueneda. Hoolduse käigus valitakse kõik tooted arvestades Sinu naha vajadusi. Hydradermie hooldus lõpeb lõõgastava massaažiga ning nahale sobilike maskide ja kreemide pealekandmisega.
60€

Noorte hydradermie (60 min)

Tõhusalt puhastav näohooldus ilma valu tekitamata. Hydradermie unikaalne hooldusmeetod võimaldab spetsiaalset seerum-geeli kastutades puhastada valutult iga poori näol. Sellele järgnev hapnikuteraapia ahnedab poorid ja jätab naha kaunilt särama. Hooludse lõpus kantakse näole rasueritust normaliseeriv mask ning päevakreem.
40€

Hydradermie Age Logic (75 min)

Luksuslik ja ülitõhus noorendav hooldus, kus erilise tähelepanu osaliseks saab nii nägu, silmaümbrus, kael kui ka dekoltee. Hoolduses kasutatakse spetsiaalset seerum-geeli, mis on pöörab ümber naha vananemise loogika. Lõõgastav massaaž ning efektiivne mask ja näokreem taastavad naha nooruslikkuse ja kauni sära.
70€

Hydra Lift (60 min)

Näo- ja kaelalihaseid pinguldav hooldus, mis taastab lihaste toonuse ja pingsuse läbi maheda mikrovoolu. Hoolduse algfaasis stimuleeritakse lümfiringlust, et viia kudedest välja liigne vedelik ja toksiinid, kirgastades nii jumet ja vähendades turseid. Seejärel teostatav lihaste stimulatsioon pinguldab silmnähtavalt näokontuure ning aktiveerib naha rakulise aktiivsuse. Hooldust kroonib lõõgastav massaaž ning nahale sobilike maskide ja kreemide pealekandmine.
60€

Hydradermie Lift Yeux (45 min)

Hoolduses tõuseb maheda mikrovoolu abil silmaümbruse lihastoonus, tänu millele pilk on avatum ning kortsukesed vähenevad. Hooldus pühib ära väsimuse tunnused, nagu tumedad silmaalused ja tursed. Hoolduse käigus teostatakse silmakontuuri lõõgastav massaaž ning kantakse peale nahka siluv mask. Lõpetuseks viimistletakse nahk sobiliku näo- ja silmakreemidega.
35€

Topelt hooldus Hydradermie + Hydra Lift (90 min)

Kõikehõlmav luksuslik hooldus, milles on ühendatud sügavpuhastav ja niisutav Hyrdadermie ning näokontuure tõstev Hydra Lift hooldus. Hoolduse jooksul käsitletakse Sinu nägu, silmaümbrust, kaela, dekolteed ja käsi. Kohese efektiga hooldus puhastab, niisutab ning pinguldab nahka. Nahk muutub klaariks ja siidiselt pehmeks, märkimistväärselt tõuseb näoovaal, silmaümbruse ning kaela nahk on pinguldunud. Sobib ideaalselt tähtpäevadeks (pulmad, sünnipäev, pidulik koosviibimine jne), mil soovitakse kohest tulemust.
85€

Eye Logic (45 min)

54€

Meeste suunatud näohooldus

60€

Aromatic (60 min)

55€

Mehaaniline puhastus (60 min)

40€